Tub flexibil copex 25mm fara fir, ignifug din polietilena HDPE, 320N negru 50m/rola Longroad
Cod produs: DISVC23
Brand: -
In stoc
47,70 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Brand | Longroad |
| Tip | Fara fir tragator |
| Material | Polietilena de inalta densitate (HDPE) |
| Proprietati | Ignifug |
| Culoare | Negru |
| Rezistenta mecanica | 320N |
| Diametru exterior | 25 mm |
| Diametru interior | 19.5 mm |
| Lungime rola | 50 m |
Specificatii
| Cod produs | DISVC23 |
| Brand | - |
| Greutate: | 3.100 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
