Tub flexibil copex corugat spiral 16mm fara fir din PVC 320N alb 50m/rola
Cod produs: DISVD97
Brand: -
In stoc
80,53 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Denumire | Tub flexibil copex corugat |
| Model | Spiral |
| Tip | Fara fir tragator |
| Material | P-PVC ranforsat cu spirala din U-PVC |
| Proprietati | Neignifug |
| Culoare | Alb |
| Rezistenta mecanica | 320N |
| Diametru exterior | 16 mm |
| Diametru interior | 11 mm |
| Lungime rola | 50 m |
Specificatii
| Cod produs | DISVD97 |
| Brand | - |
| Greutate: | 2.300 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
