Tub flexibil copex 20mm fara fir, ignifug din polietilena HDPE, 320N gri 50m/rola
Cod produs: DISVC08
Brand: -
In stoc
61,49 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Denumire | Tub flexibil copex FlexPrim |
| Tip | Fara fir tragator |
| Material | Polietilena de inalta densitate (HDPE) |
| Proprietati | Ignifug |
| Culoare | Gri |
| Rezistenta mecanica | 320N |
| Diametru exterior | 20 mm |
| Diametru interior | 15 mm |
| Lungime rola | 50 m |
Specificatii
| Cod produs | DISVC08 |
| Brand | - |
| Greutate: | 1.900 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
