Tub flexibil copex 20mm Gewiss DX15020R fara fir, ignifug din PVC, 750N negru 100m/rola
Cod produs: DISVD96
Brand: -
In stoc
138,68 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Denumire | Tub flexibil copex Gewiss |
| Model | DX15020R |
| Tip | Fara fir tragator |
| Material | PVC |
| Proprietati | Ignifug |
| Culoare | Negru |
| Rezistenta mecanica | 750N |
| Diametru exterior | 20 mm |
| Diametru interior | 14 mm |
| Lungime rola | 100 m |
Specificatii
| Cod produs | DISVD96 |
| Brand | - |
| Greutate: | 6.100 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
