Tub flexibil copex 16mm fara fir, polietilena HDPE, 750N gri 100m/rola
Cod produs: DISVC21
Brand: -
In stoc
110,21 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Denumire | Tub flexibil copex FlexPrim |
| Tip | Fara fir tragator |
| Material | Polietilena de inalta densitate (HDPE) |
| Proprietati | Neignifug |
| Culoare | Gri |
| Rezistenta mecanica | 750N |
| Diametru exterior | 20 mm |
| Diametru interior | 14.5 mm |
| Lungime rola | 100 m |
Specificatii
| Cod produs | DISVC21 |
| Brand | - |
| Greutate: | 5.900 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
