Tractor cu cabina 75HP 4x4 inmatriculabil, aer conditionat, motor Hyundai turbo DM02 LOVOL M754
Cod produs: DISSY50
Brand: -
Stoc epuizat
159.485,36 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Brand | LOVOL |
| Seria | M754 |
| Tractiune | 4x4 |
| Putere motor | 75 CP (55.1 KW) |
| Combustibil | Diesel |
| Model motor | Hyundai DM02 |
| Viteza nominala de rotatie | 2400 r/min |
| Cilindree | 2.392 / 4 cilindri / Turbo |
| Filtru de aer | Uscat |
| Capacitate rezervor | 60 L |
| Mod schimbare viteze | Sincronizat cu inversor |
| Numar trepte | 12 + 12 |
| Tip frana | Disc |
| Priza | PTO 6 caneluri - 540 / 1000 rpm |
| Anvelopa fata | 300/70R20 |
| Anvelopa spate | 380/85R30 |
| Ampatament | 2070 mm |
| Cabina | Aer conditionat, Incalzire, Trapa, Radio(MP3, BT, FM) |
| Contragreutati fata | 25 Kg |
| Dimensiuni (L x l x h) | 4105 x 1830 x 2910 mm |
Specificatii
| Cod produs | DISSY50 |
| Brand | - |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
Iti mai recomandam si
DISDH48
Pret: 117.981,39 RON
40TH449
Pret: 80.150,40 RON
