Tractor 25HP 4x4, rosu cu semicabina seria 244
Cod produs: DISTB95X
Brand: KONIG TRAKTOREN
In stoc
27.398,08 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Brand | KONIG TRAKTOREN |
| Seria | 244 |
| Putere | 25 CP |
| Combustibil | Diesel |
| Numar cilindri | 3 |
| Putere | 16 KW |
| Racire | Apa |
| Ambreiaj | Disc uscat |
| Numar trepte | 3+1 |
| Franare | uscata cu saboti |
| Lungime | 255 cm |
| Latime | 120 cm |
| Inaltime | 133 cm |
| Roti fata | 6.00-14 |
| Roti spate | 9.5-20 |
Specificatii
| Cod produs | DISTB95X |
| Brand | KONIG TRAKTOREN |
| Greutate: | 1019.200 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
Iti mai recomandam si
DISDH48
Pret: 117.981,39 RON
40TH449
Pret: 80.150,40 RON
