Tractor KONIG 604, 4x4, 60HP cu parasolar, roti 8.3-16/12.4-28
Cod produs: DISGM05
Brand: KONIG TRAKTOREN
In stoc
47.937,17 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Brand | KONIG TRAKTOREN |
| Seria | 604 |
| Putere | 60 CP (44kW) |
| Producator motor | Weifang |
| Combustibil | Diesel |
| Volum rezervor | 30 L |
| Numar cilindri | 4 |
| Racire | Apa |
| Ambreiaj | Disc uscat |
| Numar trepte | 8 + 2 |
| Franare | Uscata cu saboti |
| Roti fata | 8.3 - 20 |
| Roti spate | 12.4 - 28 |
| Directie | Servodirectie |
| Priza putere | 6 caneluri 35mm |
| Turatie priza | 540/1000 rpm |
| Tiranti | 3 puncte CAT 1 |
| Dimensiuni | 3535 x 1520 x 3000 mm |
Specificatii
| Cod produs | DISGM05 |
| Brand | KONIG TRAKTOREN |
| Greutate: | 1648.000 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
Iti mai recomandam si
40TH480
Pret: 19.369,68 RON
40TH481
Pret: 25.083,74 RON
