Tractor 75HP, 4x4 cu cabina inmatriculabil, motor turbo diesel, aer conditionat, camere video AGRI TRACKING 754
Cod produs: DISGN95
Brand: -
In stoc
152.991,68 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Brand | AGRI TRACKING |
| Seria | 754 |
| Putere | 75 CP (55.8 kW) |
| Tractiune | 4 x 4 |
| Combustibil | Diesel |
| Numar cilindri | 4 |
| Turatie nominala | 2400 r/min |
| Racire | Apa |
| Numar trepte viteza | 12 inainte + 12 inapoi |
| Tip frana | Disc |
| Roti fata | 280/85R20 (11.2/20) |
| Roti spate | 420/85R28 (16.9R28) |
| Priza putere | PTO 540/1000 |
| Aer conditionat | Da |
| Camere video | Da |
| Dimensiuni (L x l x h) | 3700 x 1700 x 2705 mm |
Specificatii
| Cod produs | DISGN95 |
| Brand | - |
| Greutate: | 2900.000 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
Iti mai recomandam si
40TH480
Pret: 19.369,68 RON
40TH481
Pret: 25.083,74 RON
