Tractor 60CP 4x4 cu cabina, motor YTO diesel, camere video KONIG 604
Cod produs: DISAY60
Brand: KONIG TRAKTOREN
Stoc epuizat
63.947,82 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Brand | KONIG TRAKTOREN |
| Seria | 604 |
| Tractiune | 4x4 |
| Putere motor | 60CP (44 KW) |
| Combustibil | Diesel |
| Model motor | YTO |
| Numar cilindri | 4 |
| Racire | Apa |
| Tip ambreiaj | Disc uscat |
| Numar trepte | 8 + 2 |
| Tip Frana | Disc |
| Priza | 6 caneluri - 540/1000 rpm |
| Anvelopa fata | 8.3-20 |
| Anvelopa spate | 12.4-28 |
| Directie | Servo |
| Tiranti | 3 puncte CAT 1 |
| Cabina | Ventilatie, Incalzire, Camera video, Radio (Mp3 / FM / BT) |
| Greutate motor | 320 kg |
| Greutate utilaj | 1940 kg |
Specificatii
| Cod produs | DISAY60 |
| Brand | KONIG TRAKTOREN |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
Iti mai recomandam si
40TH480
Pret: 19.369,68 RON
40TH481
Pret: 25.083,74 RON
