Tractor 35HP 4x4 semicabina cu incarcator frontal KONIG TRAKTOREN 354
Cod produs: DISDH52
Brand: KONIG TRAKTOREN
In stoc
57.519,84 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Brand | KONIG TRAKTOREN |
| Seria | 354 |
| Putere motor | 35 CP (25.8 kW) |
| Tractiune | 4 x 4 |
| Combustibil | Diesel |
| Numar cilindri | 4 |
| Turatie nominala | 2400 r/min |
| Racire | Apa |
| Numar trepte | 8+2 |
| Servodirectie | Hidraulica |
| Lungime | 3350 mm |
| Latime | 1500 mm |
| Inaltime | 2340 mm |
| Roti fata | 6.50 - 16 |
| Roti spate | 11.2 - 24 |
Specificatii
| Cod produs | DISDH52 |
| Brand | KONIG TRAKTOREN |
| Greutate: | 2110.000 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
Iti mai recomandam si
40TH480
Pret: 19.369,68 RON
40TH481
Pret: 25.083,74 RON
