Tub picurare apa, rola 100M 2L/H, D16mm. pas 30cm Breckner Germany
Cod produs: BK78384
Brand: BRECKNER GERMANY
In stoc
61,41 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Lungime | 100 m |
| Debit | 2 L/H |
| Diametru | 16 mm |
| Distanta intre orificii | 300 mm |
| Grosime | 0.9 mm |
| Greutate | 4.6 Kg |
Specificatii
| Cod produs | BK78384 |
| Brand | BRECKNER GERMANY |
| Greutate: | 4.700 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
