Tub picurare apa D16mm, pas 30cm, 4L/h, rola 100m pentru sisteme de irigatii
Cod produs: DISLR91
Brand: -
In stoc
73,28 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Lungime | 100 m |
| Debit | 4 L/h |
| Diametru | 16 mm |
| Distanta intre orificii | 300 mm |
| Grosime | 0.9 mm |
| Greutate | 4.2 Kg |
Specificatii
| Cod produs | DISLR91 |
| Brand | - |
| Greutate: | 4.200 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
