Troliu hidraulic complet cu telecomanda, cablu otel, tensiune alimentare 12V, sarcina maxima 6T (13300lbs)
Cod produs: DISGT77
Brand: -
In stoc
3.218,74 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Tensiune alimentare | 12 V |
| Cablu | Fi 10 mm x 24 m |
| Dimensiuni | 640 x 340 x 330 mm |
| Tambur | 90 x 220 mm |
| Furtun hidraulic | 5/16 x 1.5m |
| Conectori | G1/2 x M16 x 1.5 |
| Carlig | 3/8” |
| Greutate | 53 Kg |
Specificatii
| Cod produs | DISGT77 |
| Brand | - |
| Greutate: | 46.900 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
