Troliu electric cu telecomanda 12V, 6.1T (13500lbs) 6.5CP, cablu sintetic 9x24m, solenoid 400A Breckner Germany
Cod produs: BK79323
Brand: BRECKNER GERMANY
In stoc
2.212,15 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Tensiune de alimentare | 12 V |
| Putere tragere | 6.1 Tone (13500LBS) |
| Putere | 6.5 CP |
| Frana | Mecanica |
| Raza telecomanda | 3.6 m |
| Lungime cablu | Ø 9 mm x 24 m |
| Solenoid | 400 A |
| Greutate | 27.8 Kg |
Specificatii
| Cod produs | BK79323 |
| Brand | BRECKNER GERMANY |
| Greutate: | 27.800 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
