Triciclu electric Thor Spyder maro 800W 60V20Ah
Cod produs: TSY01M
Brand: THOR
In stoc
7.612,40 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Putere motor | 800 W fara perii |
| Baterie | 60V / 20Ah ( 5 buc ) |
| Autonomie | 25-50 KM (in functie de modul de exploatare) |
| Masa proprie | 95 kg |
| Masa maxima autorizata | 261 kg |
| Unghi maxim de urcare | 18 grade |
| Sistem franare | Fata, spate – tambur (actionare manete mana) |
| Dimensiune anvelopa fata | 3.00 - 10 |
| Dimensiuni anvelope spate | 3.00 - 10 |
| Dimensiuni gabarit | 1850 x 780 x 1260 mm |
Specificatii
| Cod produs | TSY01M |
| Brand | THOR |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
