Triciclu electric THOR MINI2 VERDE 500W 48V 32AH
Cod produs: TMN02V
Brand: THOR
In stoc
7.776,91 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Brand | THOR |
| Putere motor | 500W fara perii |
| Baterie | 48V, 32Ah - 4 bucati |
| Viteza maxima | 25km/h (fara permis) |
| Autonomie | 25-50 KM (in functie de modul de exploatare) |
| Masa proprie | 218 kg |
| Masa maxima autorizata | 500 kg |
| Unghi maxim de urcare | 18°C |
| Sistem franare | Fata, spate - tamburi (actionare pedala picior) |
| Reductor | 2 trepte HI-LO (treapta de viteza - treapta de forta) |
| Dimensiune anvelopa fata | 3.00 - 12 |
| Dimensiuni anvelope spate | 3.00 - 12 |
| Dimensiuni gabarit | 2750 x 950 x 1350 mm |
| Dimensiuni bena interior | 1220 x 820 x 430 mm |
Specificatii
| Cod produs | TMN02V |
| Brand | THOR |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
