Triciclu electric BRECKNER TRAVEL gri 1000W 60V 20AH
Cod produs: TBKT02G
Brand: BRECKNER GERMANY
In stoc
9.182,74 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Putere motor | 1000 W fara perii |
| Baterie | 60V / 20Ah ( 5 buc ) |
| Autonomie | 25-50 KM (in functie de modul de exploatare) |
| Masa proprie | 117 kg |
| Masa maxima autorizata | 313 kg |
| Unghi maxim de urcare | 18 grade |
| Sistem franare | Fata – disc (actionare maneta mana) spate – tamburi (actionare pedala picior) |
| Dimensiune anvelopa fata | 3.00 - 10 |
| Dimensiuni anvelope spate | 3.00 - 10 |
| Dimensiuni gabarit | 2164 x 1010 x 1084 mm |
Specificatii
| Cod produs | TBKT02G |
| Brand | BRECKNER GERMANY |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
