Transpalet semi-electric cu sarcina maxima 1.5T, inaltime ridicare 3000mm, furci 1150mm Breckner Germany
Cod produs: BK98537
Brand: BRECKNER GERMANY
In stoc
10.174,16 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
DESCHIDE - MANUAL DE UTILIZARE
Transpalet semi-electric specificatii:
| Brand | Breckner Germany |
| Sarcina nominala | 1500 Kg |
| Inaltime totala | 2100 mm |
| Inaltimea de ridicare | 3000 mm |
| Lungimea furcii | 1150 mm |
| Lungime totala | 1585 mm |
| Latimea totala | 1045 mm |
| Latimea reglabila a furcii | 320 - 680 mm |
| Raza de intoarcere | 1480 mm |
| Viteza de ridicare | 120/100 mm/s |
| Scaderea vitezei | 135/150 mm/s |
| Motor de ridicare | 12 V/1,6 Kv |
| Baterie | 12 V/15 Ah |
| Incarcator | 12 V/15 Ah |
Specificatii
| Cod produs | BK98537 |
| Brand | BRECKNER GERMANY |
| Greutate: | 458.000 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
Iti mai recomandam si
DISVZ44
Pret: 125,16 RON
