Transpalet manual 2T cu cantar electronic si roata de silicon Breckner Germany
Cod produs: BK98584
Brand: BRECKNER GERMANY
In stoc
3.237,23 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Brand | Breckner Germany |
| Capacitate de incarcare | 2000 Kg |
| Diametru roata mare | 180 x 50 mm |
| Diametru roata mica | 70 x 60 mm |
| Inaltimea minima a furcii | 80±2 mm |
| Latime furca | 570 / 700 mm |
| Lungime totala | 1550 mm |
| Lungime furca | 1150 mm |
| Raza de viraj | 1200 mm |
| Greutate neta | 100 Kg |
Specificatii
| Cod produs | BK98584 |
| Brand | BRECKNER GERMANY |
| Greutate: | 99.750 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
Iti mai recomandam si
DISVZ44
Pret: 125,16 RON
