Vibrator beton electric portabil 1600W, 220V, ax flexibil 2m, cap 35mm, turatie 5000rpm Breckner Germany
Cod produs: BK98198
Brand: BRECKNER GERMANY
In stoc
303,90 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Brand | Breckner Germany |
| Tip produs | Vibrator beton electric complet |
| Putere motor | 1600 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Frecventa | 50 Hz |
| Turatie | 5000 rpm |
| Tip cuplare | Pe filet |
| Lungime ax flexibil | 2 m |
| Diametru cap vibrator | 35 mm |
| Constructie cap | Heavy Duty |
| Utilizare | Compactare si eliminare bule de aer din beton |
| Aplicatii | Fundatii, stalpi, grinzi, placi beton etc. |
| Destinatie | Uz profesional |
| Greutate | 8.1 kg |
Specificatii
| Cod produs | BK98198 |
| Brand | BRECKNER GERMANY |
| Greutate: | 8.100 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
Iti mai recomandam si
BK98194
Pret: 1.120,22 RON
