Valva roata tubeless aluminiu compatibila senzor TPMS
Cod produs: DISTX40
Brand: -
In stoc
1,97 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Compatibila senzor | TPMS |
| Material corp | Aluminiu |
| Lungime totala | 51 mm |
| Diametru orificiu janta | 11.6 mm |
| Destinatie | Anvelope tubeless |
Specificatii
| Cod produs | DISTX40 |
| Brand | - |
| Greutate: | 0.020 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
