Valva camera de aer aplicata TR4 cu palarie mare 44mm
Cod produs: DISRX88
Brand: -
In stoc
1,57 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Tip valva | TR4 |
| Material | Alama |
| Lungime totala | 29 mm |
| Diametru valva | 7.6 mm |
| Diametru palarie | 44 mm |
| Destinatie | Camere de aer |
Specificatii
| Cod produs | DISRX88 |
| Brand | - |
| Greutate: | 0.020 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
