Valva agricola tubeless alama 51mm TR618A
Cod produs: BK80200
Brand: -
In stoc
5,60 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Tip valva | TR618A |
| Material corp | Alama |
| Lungime totala | 51 mm |
| Diametru orificiu janta | 15 mm |
| Destinatie | Anvelope tubeless |
Specificatii
| Cod produs | BK80200 |
| Brand | - |
| Greutate: | 0.040 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
