UPS cu invertor centrala termica 1500W/2000VA, unda sinusoidala pura 24V/230V, 1 priza schuko, afisaj LCD, AVR Breckner Germany
Cod produs: BK98473
Brand: BRECKNER GERMANY
In stoc
868,30 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Brand | Breckner Germany |
| Putere | 1500 W / 2000 VA |
| Tensiunea bateriei | 24V DC |
| Curent de incarcare baterie maxima | 30 A |
| Tensiune intrare | 230V AC |
| Tensiune iesire | 220V AC / 230V AC / 240V AC ± 10% |
| Temperatura ambientala de functionare | -10°C pana la +50°C |
| Umiditatea ambientala de functionare | 10 - 90 % |
| Frecventa de intrare AC | 45 - 65 Hz |
| Frecventa iesirii invertorului | 50Hz / 60Hz (Automat) |
| Forma unda iesire | Unda sinusoidala pura |
| Forma unda intrare | Unda sinusoidala (retea sau generator) |
| Protectie scurtcircuit | Protectie software |
| Tip baterie compatibil | AGM / GEL / Li-ion |
| Eficienta mod retea | >95% |
| Eficienta optima | >85% |
| Sistem racire | Ventilator cu control inteligent automat |
| Greutate | 11 kg |
Specificatii
| Cod produs | BK98473 |
| Brand | BRECKNER GERMANY |
| Greutate: | 10.800 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
Iti mai recomandam si
BK88821
Pret: 2.584,82 RON
BK88820
Pret: 1.318,27 RON
BK88819
Pret: 1.215,61 RON
