Tub picurare apa, rola 50M 4L/H, D16mm. pas 33cm Breckner Germany
Cod produs: BK78357
Brand: BRECKNER GERMANY
Stoc epuizat
35,60 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Presiune de lucru | 0.75 BAR |
| Presiune max | 0.8 BAR |
| Lungime rola | 50 m |
| Diametru banda | 16 mm |
| Debit | 4 L/H |
| Distanta intre orificiile de picurare | 300 mm |
Specificatii
| Cod produs | BK78357 |
| Brand | BRECKNER GERMANY |
| Greutate: | 2.800 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
