Trusa scule si unelte combinate 9 piese Crownman
Cod produs: DISUF05
Brand: CROWNMAN
In stoc
51,89 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Brand | Crownman |
| Cheie reglabila | 200mm (1 buc) |
| Cleste patent | 180 mm (1 buc) |
| Ruleta | 3m x 12.5mm (1 buc) |
| Tester de tensiune | 3 x 140mm (1 buc) |
| Cutter | 1 buc |
| Surubelnita philips | PH2 x 100 mm (1 buc) |
| Surubelnita dreapta | 6 x 100 mm (1 buc) |
| Surubelnita de precizie | PH00 x 40 mm (1 buc) |
| Surubelnita de precizie | 2.4 x 40 mm (1 buc) |
Specificatii
| Cod produs | DISUF05 |
| Brand | CROWNMAN |
| Greutate: | 1.030 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
