Trusa masina sudat tevi PPR 800W cu afisaj digital 0-300°C, 6 bacuri 20-63mm, nivela 3 bule, ruleta, cleste taiat Breckner Germany
Cod produs: BK76885
Brand: BRECKNER GERMANY
In stoc
242,56 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Brand | Breckner Germany |
| Putere | 800 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Frecventa | 50 / 60 Hz |
| Dimensiuni bacuri / duze | Ø 20mm, Ø 25mm, Ø 32mm, Ø 40mm, Ø 50mm, Ø 63mm |
| Timp de incalzire initiala | < 15 min |
| Temperatura de incalzire | 0°C – 300°C |
| Temepratura de suprafata a matritei | 0°C – 300°C |
| Utilizare tevi termoplastice | PP-R, PE |
Specificatii
| Cod produs | BK76885 |
| Brand | BRECKNER GERMANY |
| Greutate: | 5.100 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
