Trusa ciocan pneumatic cu dalti, furci de separare, capete, presiune 6-8 bar 25 piese Breckner Germany
Cod produs: BK79308
Brand: BRECKNER GERMANY
Stoc epuizat
505,35 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Presiune | 6 - 8 bar |
| Consum de aer | 160 l/min |
| Dalti plate profiluri diferite | 4 buc. |
| Dalta surub pentru extragere cabluri | 1 buc. |
| Dalta varf | 1 buc. |
| Ciocan plat | 1 buc. - 25 mm |
| Ciocan convex | 1 buc. - 40 mm |
| Ciocan pentru tije directie, concav | 1 buc. - 25 mm |
| Baioneta fixare accesorii blocare | 1 buc. |
| Cap plat | 3 buc. - 30 mm (plastic, aluminiu, otel) |
| Cap concav | 1 buc. - 30 mm |
| Varf ciocan concav | 1 buc. - 65 mm |
| Carf ciocan rotund | 1 buc. - 36 mm |
| Carf ciocan rotund | 1 buc. - 74 mm |
| Mandrina pentru fixarea separatorilor la articulatii | 1 buc. |
| Separatoare pentru articulatii | 5 buc. dimensiuni variate |
Specificatii
| Cod produs | BK79308 |
| Brand | BRECKNER GERMANY |
| Greutate: | 9.120 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
