Trusa chei tubulare de impact lungi 10-24mm, 78mm, patrat 1/2 inch Cr-Mo 11 piese Breckner Germany
Cod produs: BK76369
Brand: BRECKNER GERMANY
Stoc epuizat
76,31 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Brand | Breckner Germany |
| Material | Cr-Mo (Crom-Molibden) |
| Dimensiuni tubulare | 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 24 mm |
| Lungime tubulara | 78 mm |
| Dimensiune patrat | 1/2 inch |
Specificatii
| Cod produs | BK76369 |
| Brand | BRECKNER GERMANY |
| Greutate: | 2.450 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
