Trusa chei inelare cu clichet 8-19mm, cheie reglabila, biti hex, drepti, cruce 26 piese
Cod produs: DISTN63
Brand: -
In stoc
177,86 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Cheie reglabila | 0 - 25 mm |
| Bit drept | FD4, FD5, FD6 |
| Bit cruce | PH1, PH2, PH3 |
| Bit hexagon | H4, H5, H6 |
| Bit | 1/4 |
| Chei inelare | 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm, 18 mm, 19 mm |
Specificatii
| Cod produs | DISTN63 |
| Brand | - |
| Greutate: | 1.380 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
