Trusa chei busoane baie ulei cu profil patrat, hex, torx 21 piese Breckner Germany
Cod produs: BK56532
Brand: BRECKNER GERMANY
In stoc
83,75 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Tubulare cap patrat | S5/16, S3/8, S7, S8, S10, S11, S12, S13, S14 mm |
| Tubulare hexagonale | H8, H9, H10, H12, H13, H14, H17 mm |
| Profil triunghiular | XT10 mm |
| Profil spline | M16 |
| Profil torx | XT45 |
| Adaptor | XS10 mm |
| Prelungitor | 1/2" |
Specificatii
| Cod produs | BK56532 |
| Brand | BRECKNER GERMANY |
| Greutate: | 1.560 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
