Trusa bormasina cu percutie 600W, 220V, mandrina 13mm, turatie 3300rpm cu scule si unelte 66 piese Breckner Germany
Cod produs: BK76882
Brand: BRECKNER GERMANY
In stoc
190,27 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Brand | Breckner Germany |
| Tensiune alimentare | 220 V - 240 V |
| Putere | 600 W |
| Frecventa | 50 Hz |
| Turatie in gol | 0 - 3300 r/min |
| Mandrina | 1.5 - 13 mm |
| Functionare | Stanga / Dreapta |
Specificatii
| Cod produs | BK76882 |
| Brand | BRECKNER GERMANY |
| Greutate: | 5.290 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
