Trusa 6 adaptoare antrenor clichet tubulare de impact cu patrat 1/4, 3/8, 1/2, 3/4 inch
Cod produs: DISTS90
Brand: -
Stoc epuizat
35,83 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Adaptor | 1/4" x 3/8" |
| Adaptor | 3/8" x 1/4" |
| Adaptor | 3/8" x 1/2" |
| Adaptor | 1/2" x 3/8" |
| Adaptor | 1/2" x 3/4" |
| Adaptor | 3/4" x 1/2" |
Specificatii
| Cod produs | DISTS90 |
| Brand | - |
| Greutate: | 0.610 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
