Troliu manual cu clichet 1T Breckner Germany
Cod produs: BK81304
Brand: BRECKNER GERMANY
In stoc
80,15 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
| Greutate maxima de tragere | 1815 Kg |
| Greutate maxima de ridicare | 908 Kg |
| Lungime cablu | 1300 mm |
| Grosime cablu | 5 mm |
| Greutate | 1.95 kg |
Specificatii
| Cod produs | BK81304 |
| Brand | BRECKNER GERMANY |
| Greutate: | 1.930 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
