Troliu manual 2000Kg cu cablu de otel fi 4.5mmx2.2m Hoteche
Cod produs: BK92624
Brand: HOTECHE
In stoc
77,01 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
Troliu manual specificatii:
| Brand | Hoteche |
| Cpacitate tractare | 2000 Kg |
| Diametru cablu | 4,5 mm |
| Lungime cablu | 2,2 m |
| Material | otel |
Specificatii
| Cod produs | BK92624 |
| Brand | HOTECHE |
| Greutate: | 2.870 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
