Troliu electric cu telecomanda 12V, 1,6T (3000lbs) lungime cablu 9.2m
Cod produs: BK81305
Brand: BRECKNER GERMANY
In stoc
470,64 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
Troliu electric cu telecomanda specificatii:
| Tensiune de alimentare | 12 V |
| Putere tragere | 3000 LBS (1361 Kg) |
| Putere | 1.36 CP |
| Intensitatea curentului in sarcina 0 Kg | 11 A / 2.9 m/min |
| Intenisutatea curentului in sarcina 1500 Kg | 60 A / 2.4 m/min |
| Lungime cablu | Ø 5 mm x 9.2 m |
| Dimensiune de montare | 76.2 x 124 mm |
| Dimensiune generala | 360 x 118 x 118 mm |
| Tip frana | frana mecanica |
| Lungimea tamburului | 80 mm |
Specificatii
| Cod produs | BK81305 |
| Brand | BRECKNER GERMANY |
| Greutate: | 8.210 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
