Troler compact din plastic pentru cumparaturi
Cod produs: DISDP66
Brand: -
Stoc epuizat
106,62 RON
Pretul contine TVA
Livrare rapida
In maxim 24-48h
Garantie
Pana la 24 luni
Retur gratuit
14 de zile
Descriere produs
Troler compact din plastic pentru cumparaturi masuratori:
| Lungime | 380 mm |
| Latime | 320 mm |
| Inaltime | 360 mm |
| Inaltime maxim deschis cu maner | 860 mm |
| Prima treapta deschisa maner | 220 mm |
| A doua treapta deschidere maner | 220 mm |
| Diametru roata | 75 mm |
| Greutate | 2.55 kg |
Specificatii
| Cod produs | DISDP66 |
| Brand | - |
| Greutate: | 2.100 g |
Recenzii
Lasa o recenzie
Doar clientii autentificati pot trimite recenzii.
Conecteaza-te
Nu exista inca recenzii aprobate pentru acest produs.
